İş ilanı Başvuru Bilgileri

E-Ticaret Müşteri Temsilcisi

Başvuru sırasında hangi mahallede oturduğunuzu lütfen belirtiniz Fevzipaşa Mahallesi ve yürüme mesafeli oturanlar tercihimiz.
Eticaret üzerinden toptan ve perakende olarak satış yapmakta olduğumuz firmamıza,İyi derece bilgisayardan anlayan sorumluluk sahibi arkadaşlar alınacaktır.
Kişisel kullanım ürünleri, Oyuncak ve Lüks Hırdavat Malzemeleri satışı yapmaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Satış Pazarlama

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Seyhan

Adana Satış Diyarı

Adana Satış Diyarı İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.