İş ilanı Başvuru Bilgileri

Torbalı’ Da Bulunan Ve Genel Sanayi Boyaları Üretimi Yapan Fabrikamızda “Dış Ticaret Elemanı” Olarak Çalışmak Üzere; · Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun (Tercihen Halkla İlişkiler, Dış Ticaret, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret) · İleri Seviyede İngilizce Bilen, Aktif Konuşabilme Ve Yazma Becerisi Olan(Tercih Sebebidir) · Office Programlarını İyi Derecede Kullanabilen, · Netsis Programını İyi Derecede Kullanabilen(Tercih Sebebidir) · Yazılı, Sözlü İletişimi Etkin, Ekip Çalışmasına Yatkın, · Askerlikle İlişiği Olmayan(Bay Adaylar İçin) – İş Tanımı · İthalat Ve İhracat İşlemlerinin Tüm Süreç Ve İşlemlerin Takibinin Ve Operasyonun Sağlanması. · Satın Alma-Satış Departmanı, Muhasebe-Finans Departmanı Ve Diğer Departmanlar İle Sağlıklı Ve Çözüm Odaklı İletişimin Sağlanması. · İhracat Aşamasında, Gümrük Müşavirliklerine Hazırlanılan, Talimatların, E-Faturanın Ve Yurt Dışına Hazırlanılacak Evrakların Kontrol Edilmesi Ve Düzenlenmesinin Sağlanması. · İthalat Ve Diğer Tüm İşlemlerin Aşamalarında Aynı Şekilde Gümrük Müşavirliklerine Hazırlanılan Tüm Talimat Ve İstenilen Evrakların Temin Edilmesinin Sağlanması. · İhraç Kayıtlı Alımlarda, Beyannamede Belirteceğimiz İmalatçı Firma Bilgisinden Tüm Ayrıntılara Her İşlemlerin Kontrolünün Sağlanması. · Güncel Olarak Dış Ticaret Mevzuat Takibinin Yapılması Ve Şirket İçi Bilgilendirmelerin Yapılması. Başvurularınızı Şahsen Fabrikamıza Gelerek Veya Nezihsaglik@Evolkimya.Com.Tr Adresine Özgeçmişinizi Göndererek Yapabilirsiniz. Adresi: Evol Kimya Boya Üretim Ltd. Şti. Bahçelievler Mah. Orhan Alpyörük Cad. No:17 Torbalı/İzmir Çalışma Gün Ve Saatleri: Hafta İçi / 08:00 – 18:00 Not: Torbalı, Ayrancılar / Buca, Karabağlar/ Karşıyaka, Çiğli Hattına Servisimiz Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 22- -50 (13.06.2002 – 15.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 22- -50 (13.06.2002 – 15.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bahçelievler Mah. Orhan Alpyörük Cad. No:17/A Blok Torbalı Torbalı İzmir / Türkiye
Utku Nezih Sağlık

902324800400.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.