İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun (Tercihen Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Dış Ticaret, İşletme Bölümlerinden Mezun) Benzer İşlerde En Az 1 Sene Deneyimli (Tercihen Demir Çelik Sektöründe) Çok İyi Derecede Yazılı Ve Sözlü İngilizce Bilgisine Sahip. (İkinci Dil Tercih Sebebidir) İhracat Ve İthalat Gümrükleme Süreçlerini Bilen, İşleyişinde Deneyim Sahibi Dış Ticaret Gümrük Mevzuatı Ve Nakliye Operasyonları Konularına Hâkim, Planlama Ve Organizasyon Yeteneği Olan, Sistemli Ve Disiplinli Çalışma Düzenine Sahip, Sorumluluk Sahibi. Esnek Ve Yoğun Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilen, Strese Dayanıklı, Dinamik, Enerjik, İşinde Titiz, Özenli Ve Disiplinli Olmak. İnsan İlişkilerinde Başarılı, Sözlü Ve Yazılı İletişim Becerilerinde Kendini Geliştirmiş. Ms Office, Logo Programlarını İleri Düzeyde Kullanabilen.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Doktora
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yabancı Dil, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Fiyat teklifleri ve siparişlerin sisteme girişinin yapılması, Yeni gelen siparişlerin teslimat tarihlerinin müşterilere bildirilmesi, İhracat ve ithalat lojistik süreçleri ile birlikte gümrük işlem / sigorta evraklarının düzenlenmesi, takibi ve sonlandırılması, Gümrükçü ve gümrük müşavirleri ile ilişkilerin sağlanması, Lojistik firmaları ile anlaşmalar yapılarak, sevkiyat sürecindeki ürünlerin teslimatına kadar olan teknik takibinin yapılması, Sorumlu olunan müşterilerin haftalık planlama takibinin yapılması, İhracat evraklarının hazırlanması, ithalat evraklarının gümrük gerekliliklerine göre temin edilmesi, Bağlı olunan yöneticinin verdiği diğer görevlerin yerine getirilmesi, yöneticiye raporlama yapılması. İhracat ve ithalat evraklarının taranması ve fiziki arşivin hazırlanması, Gerektiği durumlarda ihracat işlemleri için özel izin müracaatlarının ilgili kurum ve kuruluşlara yapılması ve sonuçlandırılması Devlet teşviklerinden-yardımlarından faydalanmak için başvuruların yapılması ve sonuçlandırılması.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Organize Sanayi Bölgesi Şehit Mustafa Avcı Cad.No:22 Payas Payas Hatay / Türkiye
İnsan Kaynakları Tunahan İşler
Tunahan.İsler@Kendirliler.Com
905321308198.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.