İş ilanı Başvuru Bilgileri

Özel İmpest Diş Protez Laboratuvarı Olarak İnsan Sağlığı Ve Yüksek Kalite Anlayışıyla Diş Protez Laboratuvarlarına Ve Diş Hekimlerine Diş Protez Hizmeti Veren Firmamıza Diş Protez Laboratuvarında Çalışmak Üzere (Tecrübeli/Tecrübesiz) Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır. Uzun Soluklu Çalışmak İsteyenlerin Başvuruları Değerlendirilecektir. Başvuruda Bulunmak İsteyenlerin Sistem Üzerinden İlana Müracaat Ettikten Sonra Firmamız İle İletişime Geçmeleri Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 20- -35 (22.06.2004 – 24.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -35 (22.06.2004 – 24.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Meslek yüksekokullarının programlarında bulunan Diş Protez Teknikerliği bölümünden mezun veya Üniversitelerin ön lisans programlarında bulunan Diş Protez Teknikerliği ve Ağız ve Diş Sağlığı bölümünden mezun veya Üniversitelerin ilgili lisans programlarından mezun, Güler yüzlü, iletişimi iyi, ekip çalışmasına uyumlu, Öğrenmeye istekli, dikkatli çalışmayı prensip edinmiş, Kendine güvenen ve gelişme hedefleri olan, Sonuç odaklı çalışabilecek, Alanında 1-5 yıl deneyimi olan, İzmirde ikamet eden / edebilecek olan, Tecrübeli / Tecrübesiz çalışma arkadaşları aranmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Adalet Mahallesi Anadolu Caadesi No:41/1B Bayraklı/İzmir Bayraklı İzmir / Türkiye
Hatice Çetin

905326864984.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.