İş ilanı Başvuru Bilgileri

Dijital Pazarlama – E-Ticaret Uzmanı ACİL

1998 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız Dönmez Bilişim Telekomünikasyon dijital çağın gerekliliği olan Eticaret alanında da yeni yatırımlarda www.
donmezstore.
com ve çeşitli pazaryerleri aracılığıyla bulunmaktadır.
Firmamızda çalışmak üzere Eticaret departmanında Dijital pazarlama ve Eticaret Uzmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.
Çalışma arkadaşımızda aradığımız özellikler
ETicaret alanında kariyer yapmış yada kariyer yapma hedefi bulunan,Ekip çalışmasına uyumlu, planlı ve motive çalışıyor olması,Entegra entegrasyon programı veya benzeri bir entegrasyon programı üzerinden deneyimi olması,İdeasoft tabanlı web sitemiz olmaz www.
donmezstore.
com adresinin tanınabilirliğini artırması ve web sitesi ile ilgili gerekli düzenleme ve güncellemelerin takipçisi olması,Pazaryerleri trendyol, çiçek sepeti, n11.
com, gittigidiyor.
com, amazon vb.
mağaza yönetimi konusunda tecrübeli olması,Sosyal medya hesaplarını İnstagram, Facebook vb.
yönetebiliyor olması,Gelişime açık ve yenilikleri takip edebiliyor olması,Ürün tedariğinin sağlanmasında dış tedarikçilerle iletişim süreçlerinin çözümleyebilir olması,Müşteri memnuniyeti bağlamında müşteri desteğini sağlayabiliyor olması,Gerçekleşen ürün satımının ardından ürünün stoka giriş, faturalandırma ve kargolama süreçlerinin takip edilebiliyor olması,Yurtdışı kanallı pazaryerlerinin aktif kullanılabilmesi adına tercihen İngilizce bilgisinin olması,Ehliyetinin olması,Askerlik vazifesini tamamlamış, muaf yada tecilli olması,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

22 – 35 arası

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yenimahalle

Ankara Dönmez Bilişim Telekomünikasyon

Ankara Dönmez Bilişim Telekomünikasyon İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.