İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kaynaklı İmalat Teknikeri Olarak; Projelerde Kaynak Takip İşlerini Yapabilecek Projelere Göre Kaynak Sarf Miktarlarını Takip Edecek Malzemelerin Ambardan Çekilmesinden Başlayarak, İmalat, Boya, Paketleme Aşamalarını Takip Edecek. Projelere Göre Gerekli Dokümantasyonları Hazırlayacak. Autocad Ve Ms Office Programlarını Kullanabilen Teknik Resim Okuyabilen. (Basınçlı Kap, Çelik Konstrüksiyon, Borulama İzometri) Teknik Resimlerde Kaynaklı İmalata Ait Gösterimlere Hâkim Personel Alınacaktır. Zeliha Reyhan Sönmez 02323768030 İnfo@Havatek.Com.Tr Servis-Yemek Var. (G.E.K)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 18- -50 (5.07.2006 – 7.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
1 Sok. No.80 Sasalı Çiğli İzmir Çiğli İzmir / Türkiye
İk Uzmanı Zeliha Reyhan Sönmez

902323768030.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.