İş ilanı Başvuru Bilgileri

– Teknik Formen Yardımcısı Olarak Çalışacak, Tercihen İlgili Meslek Lisesi Mezunu, Demir İşçiliginden Anlayan, Kaynak Makinası Kullanmayı Bilen Veya Ögrenebilecek 18-25 Yaş Aralıgında Erkek Personel Arayışımız Vardır. – Ulaşım Ve Yemek Firmamıza Aittir. – Maaş Agari Ücrettir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Erkek 18- -25 (17.08.2006 – 29.05.1999 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B
Askerlik Durumu : Farketmez

Analitik Düşünebilme, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe – Fiziki ve bedensel yeterliligi olan adaylar.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ankara Yolu Üzeri Özbek Köyü Karşısı Tarsus Mersin / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Münevver Ateş
İk@Yoncafide.Com
905336078624.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.