İş ilanı Başvuru Bilgileri

Depo Sorumlusu

Depo işleyişi ve stok takibi konularında en az 2 yıl tecrübeli,Lise, Teknik Lise ve/veya Meslek Lisesi Mezunu tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunuTercihen Doğalgaz ve Kalorifer malzemeleri deposunda çalışmış.
Dikkat ve sorumluluk sahibi, çalışkan, disiplinli,Aktif araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamışEkip çalışmasına yatkın Depo Elemanı Arkadaşlar arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay Mimarlık/Mühendislik

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
3.500

Osmangazi

Bursa Ihsan Teknik

Bursa Ihsan Teknik İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.