İş ilanı Başvuru Bilgileri

Depo Sorumlusu

Silivri Değirmenköy’de bulunan boya üretimi yapan firmamızın sevkiyat depo bölümünde çalışacak depo sorumlusu aranmaktadır.
Hafta sonu çalışma yoktur ancak hafta içi akşam mesaileri ve hafta sonu mesaileri olmaktadır.
İlgilenenler bizzat şirkete gelip başvuruda bulunmalıdır.
İş tanımı
Depo malzeme giriş/çıkış işlemlerinin, ürün gruplarına göre düzenlemek ve kontrolünü sağlamak,Üretimi yapılmış olan malzemelerin düzenli bir şekilde depolanmasını sağlamak,Stok takibini yapmak ve yöneticiye bilgi vermek,Müşteri veya tedarikçiden ürünleri eksiksiz teslim almak, Depoların ve malların temizlik ve düzeninin kontrolünü yapmak,Hammadde ürünler için önceden depolarda uygun yer ayırımını yapmak, Depo sayımını rutin olarak gerçekleştirmek.
KVKK aydınlatma metnini web sitemizde bulabilirsiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay Diğer

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Çorlu

Tekirdağ Adolin Boya

Tekirdağ Adolin Boya İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.