İş ilanı Başvuru Bilgileri

Hizmet Verdiğimiz Oyuncak Sektöründe Depo Ve Sevkiyata Dair Tüm Sorumlulukları Üstlenebilecek Takım Arkadaşı Aramaktayız. Sayım, Sipariş Ve Sevkiyat Konusunda Deneyimli Depo Düzenini Sağlayabilecek

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Erkek 25- -50 (4.07.1999 – 7.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği, Yemek Ücreti Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe EN AZ BİR YIL TECRÜBELİ İLETİŞİMİ KUVVETLİ SORUN ÇÖZME ODAKLI ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN, PROJE BAZLI SEVKİYATLARDA GEREKTİĞİNDE MESAİ YAPABİLECEK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ziya Gökalp Mah. Abdullahpaşa Cad. No:41 İç Kapı No:18 Başakşehir İstanbul / Türkiye
Genel Koordinatör Hakan Çiçek
İnfo@Laco.Com.Tr
902125448560.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.