İş ilanı Başvuru Bilgileri

Pınarbaşı’Nda Bulunan Prefabrik Beton Mamülleri Üretimi Yapan Firmamıza Depo Sevkiyat Sorumlusu Aranmaktadır. Görev Ve Sorumluluklar: Günlük Sevkiyat Planlarını Hazırlamak Ve Uygulamak Ürünlerin Zamanında Ve Doğru Bir Şekilde Müşterilere Ulaştırılmasını Sağlamak Sevkiyat Süreçlerini İzlemek Ve Raporlamak Nakliye Operasyonları Sırasında Oluşabilecek Sorunları Çözmek Tır Şoförlerinin Çalışma Planlarını Ve Rotalarını Belirlemek Sevkiyat Araçlarının Bakım Ve Onarım İhtiyaçlarını Takip Etmek Stok Ve Envanter Yönetimini Koordine Etmek Müşteri Memnuniyetini Sağlamak İçin Gerekli İletişimi Kurmak Ve Destek Sağlamak Sevkiyat Süreçlerinde İyileştirme Fırsatları Belirlemek Ve Uygulamak Çalışma Saatleri: Haftaiçi: 8:00-18:00 Sosyal Olanakları: Yemek Ve Servis Servis Güzergahı: Evka-4 Mah. -Atatürk Mah. -Osmangazi Mah.-Özkanlar- Yeşilova Mah. – Yunus Emre Mah.- Doğanlar Mah.- Pınarbaşı. Başvuru Süreci: Pozisyona Başvurmak İsteyen Adayların, Başvur Butonuna Bastıktan Sonra, Detaylı Özgeçmişlerini Ve Ön Yazılarını [İnfo@Sargin.Com.Tr] Adresine Göndermeleri Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Erkek 25- -40 (1.09.1999 – 4.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Bilgisayar Kullanımı, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Aranan Nitelikler: Lojistik, ulaştırma veya ilgili alanlarda en az 2 yıl deneyim Tır ve ağır taşıtların sevkiyat süreçleri konusunda bilgi sahibi Planlama ve organizasyon becerilerine sahip İyi derecede bilgisayar ve yazılım (özellikle MS Office) kullanabilme yeteneği Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri güçlü Problem çözme ve analitik düşünme yeteneği Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercih Sebepleri: Lojistik yönetimi veya ilgili alanlarda üniversite mezunu ERP sistemleri ve ETA yazılımı konusunda deneyim En az orta düzeyde ingilizce bilgisi. Başvuru Süreci: Pozisyona başvurmak isteyen adayların, başvur butonuna bastıktan sonra, detaylı özgeçmişlerini ve ön yazılarını [info@sargin.com.tr] adresine göndermeleri gerekmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Detaylı Özgeçmişlerini Ve Ön Yazılarını [İnfo@Sargin.Com.Tr] Adresine Göndermeleri Gerekmektedir. Gürpınar Mah. 7004/12 Sk. No:7 Pınarbaşı Bornova İzmir / Türkiye
0(232) 436 28 80
İnfo@Sargin.Com.Tr
902324362880.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.