İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tercihen Lise Mezunu, İlgili Pozisyonlarda En Az 3 Yıl Deneyimli, B Sınıfı Ehliyet Sahibi Ve Tercihen Src Belgesine Sahip, Depo, Sevkiyat, Stok, Sayım, Raporlama Vb. Süreçlerde Deneyimli, Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilen, Ofis Programlarını Aktif Kullanabilen, İletişim Becerisi Gelişmiş, Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında İkamet Eden / Edebilecek Olan. Deponun Genel İşleyiş Düzenini Sağlamak, Depo Düzeni, Güvenliğini Ve Temizliğini Sağlamak, Mal Sayımı, Kabulü, Sipariş Kontrolünü Yapmak, Sevk Edilecek Malzemelerin Araçlara Yüklenmesi, Günlük İhtiyaç Planlamasının Hazırlanması Ve Ön Satış Departmanına Raporlanması, Dönemsel Olarak Stok Sayımlarının Yapılması Ve Organize Edilmesi, Şehir İçi Dağıtımları Araç İle Yapmak. İsg & Kalite Kurallarına Riayet Etmek. E-Ticaret Siparişlerini Eksiksiz Hazırlayıp, Kargolamak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Tatlısu Mah. Senol Günes Blv. A Blok No: 2 A Iç Kapı No: 2 Ümraniye İstanbul / Türkiye
Yasemin Kalın

905465597939.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.