İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızın Esenyurt (Isıso Sanayi Sitesi) Bölgesinde Çalıştırılmak Üzere Depo Sevkiyat Sorumlusu Elemana İhtiyaç Vardır. Sevk Edilecek Ürünlerin Hazırlanması. Hazır Ürünlerin Araçlara Yüklenmesi Ve Raporlanması. Gelen Ürünlerin Teslim Alınarak İlgili Bölümlere İletilmesi. Depo Düzenine Yardımcı Olunması.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik Çalışma saatleri 8:00 18:00 Servis Mevcuttur . Rmazan kartı verilmektedir. İş yeri hekimi mevcuttur.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Halkalı Merkez Mah. Basın Ekspres Cad. No:5 Uğur Plaza Kat:3/B Küçükçekmece İstanbul Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
Serhat Baş

905308348075.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.