İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler En Az Lise, Tercihen Myo Mezunu, Depo Ve Sevkiyat Yönetimi Konularında En Az 3 Yıl Deneyimli, Elektronik Alanında Faaliyet Gösteren Firmalarda Çalışmış, Logo Tiger Ve Ms Office Programlarını Bilen, Gerektiğinde Esnek Çalışma Yapabilecek, Anadolu Yakasında İkamet Eden, Sorumluluk Sahibi Ve Aynı Zamanda İnsan İlişkileri Konusunda Başarılı, Erkek Adaylarda Askerliğini Yapmış Çalışma Arkadaşı Aramaktayız. İş Tanımı Depo Alanlarımızın Tertip, Düzen Ve Yönetimini Sağlamak, Stoğa Giren Ve Çıkan Tüm Malzeme Ve Ürünlerin Giriş Çıkış Kayıtlarını Bilgisayar Sistemi Üzerinden Yürütmek, Sevkiyatların Hatasız Bir Şekilde Müşterilerimize Ulaşması İçin Yüklemelerin Doğru Ve Zamanında Yapılmasını Sağlamak, Depo Sayımlarını Gerçekleştirmek, Yönetime Gerekli Rapor Ve Analizleri Sunmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 20- -35 (30.06.2004 – 6.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B
Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : bayram ikramiyeleri ve yıl sonu primi
En Az Ücret : 20000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 25000 TL

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe NOT: İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN SOL ALT KÖŞEDE BULUNAN ‘BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İRTİBAT BİLGİLERİ KISMINDA BELİRTİLEN ŞEKİLDE (İLETİŞİM TELEFON NUMARASINDAN YADA E-POSTA ADRESİNDEN ‘ÖZGEÇMİŞ PAYLAŞARAK) BAŞVURU YAPMALARI RİCA OLUNUR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Orta Mahalle Güzel Köy Sokak No:18 Pendik Pendik İstanbul Pendik İstanbul / Türkiye
Müdür Murat Sarı
Muratsari@İdeaelektrik.Com.Tr
905334709475.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.