İş ilanı Başvuru Bilgileri

Merkezi İstanbul Çekmeköyde Olan Şirketimizde Görevlendirmek Üzere Depo/Operasyon Sorumlusu Aranmaktadır. Ürün Alım Kayıtlarının Barkodlarını Oluşturmak,Alış Faturalarını Barkodla Karşılaştırmak Depoya Gelen Ürünlerin Raflara Dizilimini Ve Kontrolünü Sağlama, Kontrolü Yapılan Ürünlerle İlgili Fatura Onayı Verilmesi Ve Muhasebe Birimine Teslim Edilmesi Ürünlerin İş Ortaklarımıza Ulaşacak Şekilde Paketlenmesi Ve Kur Bilgisine Göre İrsaliye/Fatura Düzenlenmesinin Sağlanması Tüm Siparişlerin Uygun Şekilde Ve Vaktinde Hazırlanması, Paketlenmesi İle Sevk Edilmesini Sağlamak, Depodaki Stok Ürünlerinin Takip Edilmesi,Muhafaza Edilmesi. Başvuru Yapacak Olan Adayların Cv Bilgilerini İk@Gegi.Com.Tr Adresine Yollamasını Rica Ederim.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Önlisans
Erkek 22- -35 (4.07.2002 – 6.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Depo süreçleri ve iş akışları alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İş disiplini yüksek, titiz ve özverili çalışan, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşı aramaktayız

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Merkez Mah. Sungur Sok. Gegi Plaza No 4/1 Çekmeköy İstanbul Çekmeköy İstanbul / Türkiye
Selen İrisuluk
İk@Gegi.Com.Tr
905327327668.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.