İş ilanı Başvuru Bilgileri

İstanbul Esenlerdeki Medikal Firmamıza Depo Ve Sevkiyattan Sorumlu Personel Alınacaktır. Verilen İrsaliyede Yazan Ürünleri Depodan Çıkarıp Kargo Edebilecek, Belirlenen Aralıklarla Şehirdişı Sevkiyatlarını Yapacak, Ay Sonu Sayımı Yapacak,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- (31.05.1999 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Aktif araç kullanabilen SRC4 belgesi olan, Şehirdışı seyahat engeli olmayan, Aracı kendi aracı gibi benimseyip temiz kullanıp dikkatli sürebilecek.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Oruçreis Mah. Tekstilkent Tic. Merkezi B6 Blok No: 78 ( 10Aı Blok No315) Esenler İstanbul Esenler İstanbul / Türkiye
Genel Müdür Mine Çam
Mine@Caninasaglik.Com
905494383222.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.