İş ilanı Başvuru Bilgileri

Torbalı Yazıbaşı’Nda Bulunan İşyerimize Depo Sevkiyat Sorumlusu Alınacaktır. En Az Lise Mezunu, Ms Office Programlarını İyi Derecede Kullanabilmek, Düzenli Ve Sistemli Çalışma Prensibine Sahip Olmak, Zaman Yönetimi, Problem Çözme Konusunda Başarılı Olmak, Analitik Düşünebilmek, Hızlı Karar Alabilmek, Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Gösterebilmek, Tercihen Daha Önce Erp Sistemi Kullanmış Olmak, İnsan İlişkileri Kuvvetli, İletişim Becerileri Yüksek Olmak, Günlük, Haftalık, Aylık Depo Ve Sevkiyat Raporları Hazırlayabilmek. Tel:0553 637 60 83

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Takım Çalışması TEL:0553 637 60 83

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yazıbaşı Mah 9224 Sok. No:4 Torbalı Torbalı İzmir / Türkiye


905536376083.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.