İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ata Silah Sanayi Anonim Şti Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere; 25-35 Yaş Arası, Askerliğini Yapmış, Anadolu Yakasının Çekmeköy,Sultanbeyli,Sancaktepe,Ümraniye,Ataşehir İlçelerinde İkamet Eden Takımhane Depo Görevlisi Aramaktayız. Çalışma Saatleri : 07:30-17:30 Yemek+Servis+Prim Cumartesi-Pazar Tatil Takımhane Deposunda Görevlendirilecek Gelen Talepleri Hazırlayıp Teslim Edecek. Stok Kontrolü Ve Takibini Yapacak. Bilgi – Beceri Kesici Takım Bilgisi, Ölçme Aletleri Kullanabilme, Araç Kullanabilme, Bilgisayar Ve Excel Kullanabilme, Tercihen Matrix Kullanmış,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- -35 (6.07.1999 – 7.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe –

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Alemdağ Mah Elmalı Sok. No:5/A Çekmeköy İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Yetkilisi Sedat Uzun
Ata@Ataarms.Com
902164664568.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.