İş ilanı Başvuru Bilgileri

Türkiye’Nin Önde Gelen Tekstil Firmasının Gebze’De Bulunan Lojistik Deposunda Çalışmak Üzere Personel Aranıyor İş Tanımı: Türkiye’Nin Önde Gelen Tekstil Firmasının Lojistik Deposunda Ürünlerin Toplanması, Paketlenmesi Ve Yükleme Boşaltma Gibi İşler Yapılacaktır. Hangi Operasyonda Çalışılacağı, Depo Yetkilileri Tarafından Belirlenecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
50 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Doktora
Erkek 20- -40 (30.06.2004 – 5.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
En Az Ücret : 18430 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 26067 TL

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik Çalışma Koşulları ve Ücretler: 18.430,00 TL maaşın yanı sıra, iş yoğunluğuna bağlı olarak mesai imkânı sağlanmaktadır. Ücretler her ayın 10’unda ödenmektedir ve avans talep etme imkânınız mevcuttur. (Hafta içi mesai %50, pazar günü mesai %100 olarak hesaplanmaktadır.) Sosyal Olanaklar: 18.430,00 TL NET MAAŞ + SGK + SERVİS + YEMEK+ PRİM Her ay olmak üzere toplamda 7.637 TL Prim sistemleri mevcuttur. (Mülakat sırasında detaylı bilgi verilecektir.) İstenen Nitelikler: En az Ortaokul Mezunu olmak Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir kronik rahatsızlığı bulunmamak. Yaş Aralığı: 20- 40 Çalışma Saatleri ve Günleri: Vardiya Saatleri: 2 vardiya sistemi mevcuttur. Vardiya saatleri 08:00 – 18:00, 00:30 – 08:30’dur. 08:00-18:00 vardiyası haftanın 5 günü, 00:30-08:30 vardiyası haftanın 6 günü çalışmaktadır ve vardiyalar haftalık olarak değişmektedir. Notlar: İşe alınan personellerin, servis güzergahlarına göre alacakları şoför bilgileri ve servis saatleri hakkında bilgi sağlanacaktır. SERVİS GÜZERGAHLARI: ÇAYIROVA: (ERİŞLER, SIR MARKET, MANDIRA CAMİİ, ESKİ FEVZİ ÇAKMAK LİSESİ, KERESTECİLER, Y. MAHALLE, CLASS PETROL ÖNÜ,Y.MAHALLE SHELL VE TOTAL, FENİŞ IŞIKLAR) BEYLİKBAĞI: (KADİR BAKKAL, SAĞLIK OCAĞI, OSMANAĞA PARKI, SARI CAMİİ, ZİYA GÖKALP LİSESİ, OCAK MARKET, KÜLTÜR MERKEZİ, BEYLİKBAĞI OPET, ALEMDAR IŞIKLAR) GEBZE: (ADLİYE, SEMERKAND, KÖŞKLÜ ÇEŞME, HALKEĞİTİM DURAĞI, CUMA PAZARI, MAÇKA MARKET, GEBZE LİSESİ,YENİÇEŞME CAMİİ,NİLÜFER ECZ.,AKSE SAPAĞI,ARAPÇEŞME SHELL-CAMİ,SEDAŞ,KAVAK CD.,YAKIN MARKET,CEZAEVİ) DARICA: (OSMANGAZİ OPET, İLİM OKULLARI, GOPET, TANDIR FIRIN, ÇINAR, KÜLTÜR MERKEZİ,İSTASYON IŞIKLAR,FARABİ YOLU,TATLIKUYU KÖPRÜSÜ,GEBZE CENTER) İZMİT: (DÜNYA BANKASI, KURUÇEŞME,95 EVLER, KÖRFEZ CENTER, YENİYALI,KÖRFEZ BLD.,YARIMCA,KİRAZLI YALI,HEREKE) MALTEPE: (KARTAL, PENDİK,ESENYALI,İÇMELER KÖPRÜLERİ , TUZLA YAYLA MAH., TUZLA KÖPRÜSÜ, ŞİFA MAH. TEL BOYU CD., ŞİFA MAH. KARAKOL-AVM, ŞİFA MAH. SHELL BENZİNLİK) SULTANBEYLİ: ESKİ EMNİYET

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Sultaniye Mh. 350. Sk. Şelale Plaza No:1/87 K:6 Esenyurt İstanbul / Türkiye
İşe Alım Uzmanı Irmak Güler
İrmak.Guler@Parlakgroup.Com.Tr
905542365178.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.