İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kutu Veya Ambalaj İçindeki Ürünleri Taşıyıp Yerleştirme, Depoya Giren Ve Depodan Çıkan Her Malın Kontrol Edilerek Doğru Olup Olmadığına Bakılması Ve Kontrol Edilerek Teslim Alınması. Stokların Düzenli Ve Doğru Bir Şekilde Takip Edilmesi. Şirket Prosedürlerine Göre Ürünlerin Takibinin Sağlanması Ve Deponun Düzenli Ve Temiz Tutulması. İş Sağlığı Ve Güvenliği Standartlarına Uygun Olarak Çalışmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Erkek 18- -27 (6.07.2006 – 7.06.1997 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği
En Az Ücret : 17500 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 20000 TL

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Takım Çalışması 25 yaşını aşmamış, öğrenmeye açık, hemen yorulmayacak, bedenen çalışmaktan zorlanmayacak, çekinmeyecek, Tercihen forklift kullanabilen, Tercihen src, psikoteknik belgeli tecrübesiz ama çalışmaya istekli hedefleri olan adaylar SANCAKTEPE ikameti olması önemli.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Veysel Karani Mah Recep Tayyip Erdogan Cad Sinpaş Gyo C Blok No 67/ A Sancaktepe İstanbul / Türkiye
İk Ve İletişim Uzmanı Özge Özgür
Ozgeozgu@Palaceyapi.Com.Tr
905373233076.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.