İş ilanı Başvuru Bilgileri

Köse Kargo Taşımacılığı Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şti. Firmasına Depo İşçisi Mesleğinde Personeller Alınacaktır. Çalışma Saatleri : 06:00-15:00 / 15:00 – 00:00 / 00:00 – 08:30 Haftalık Tatil Günü Görüşülecektir. Servis Güzergahları : Esenyurt-Altınşehir-Avcılar

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
10 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Doktora
Erkek 18- -60 (9.07.2006 – 10.06.1964 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik SOSYAL OLANAKLAR : YILDA 2 MAAŞ İKRAMİYE , BAYRAMLARDA MARKET ÇEKİ , YILDA BİR KEZ YAKACAK YARDIMI, HER AY VE 3 AYDA BİR PRİM VARDIR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Zafer Mahallesi 115. Sokak N:14 Esenyurt İstanbul / Türkiye
Nalan Hanım

902123952972.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.