İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamız Bünyesinde Sevkiyat Biriminde Çalışmak Üzere; Üretimden Gelen Kolileri Paletlere Yerleştirecek, İstifleme Yapacak, Ürünlerin Sevkiyat Sürecini Hazırlayabilecek 30-40 Yaş Aralığında Erkek Personel Alınacaktır. (E.Y)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın Erkek 22- -35 (6.07.2002 – 7.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Firmamız bünyesinde Sevkiyat Biriminde çalışmak üzere; Üretimden gelen kolileri paletlere yerleştirecek, İstifleme yapacak, Ürünlerin sevkiyat sürecini hazırlayabilecek 30-40 yaş aralığında erkek personel alınacaktır. Çalışma şekli iki vardiya biçimindedir. (08:00-16:00 ve 16:00-00:00)

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çamlık Sokak Numara:10 Gaziemir İzmir Gaziemir İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları
Eu-İzm-İk@Mcclabel.Com
902322513848.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.