İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler Ve İş Tanımı En Az Lise Mezunu, Aksesuar Bilgisi Olan Ms Office Programlarına Hakim Takım Çalışmasına Yatkın, Organizasyon Ve Takip Yeteneği Kuvvetli, Yoğun Çalışma Temposuna Ayak Uydurabilecek, Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış İstanbul Avrupa Yakasında İkamet Eden. Şirketimizde Görevlendirmek Üzere Yukarıdaki Niteliklere Uygun Aksesuar Depo Personeli Arayışımız Bulunmaktadır. İş Tanımı Depoya Gelen Aksesuarları Kontrol Etmek Çıkışı Yapılan Malları, Fiili Kullanımı İle Karşılaştırıp Eksik Veya Fazla Envanteri Tespit Edip Gerekli Müdahaleyi Yapmak Satınalma, Üretim Ve Pazarlama Gibi Birimlerle Koordineli Çalışmak Rutin Ve Anlık Sayımların Gerçekleşmesini Sağlamak Satınalma Biriminden Gelen Sipariş Listelerine Göre Gelen Hammaddeyi Kontrol Etmek Üretim Biriminden Gelen Bilgiler Doğrultusunda Hammaddeyi Kullanılacak Üretim Noktasına Sevk Etmek

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Yüksek Lisans
Erkek 20- -45 (28.06.2004 – 7.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması …

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Akçaburgaz Mah. 3097 Sokak No 18 Esenyurt İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Berna Aksoy
Berna.Aksoy@İntemtriko.Com
908502226665.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.