İş ilanı Başvuru Bilgileri

Başakşehir’De Bulunan Frito Distribütörü Firmamızda Görevlendirmek Üzere İşletmenin Genel Çalışma Prensipleri Doğrultusunda, Araç, Gereç Ve Ekipmanları Etkin Bir Şekilde Kullanacak, “Depo İşçisi (Elleçleme) ” Görevinde Çalışacak; Kadın Çalışma Arkadaşları Aramaktayız. Servis Güzergahımız; Sefaköy,İkitelli,Bayramtepe,Kayaşehir,Başakşehir’Dir. • Depo Giriş-Çıkış Stok Kontrolünü Sağlayabilecek, • Periyodik Stok Sayımı Hakkında Deneyimli, • Depo Stoklarını Takip Etmek Ve Aksaklıklara Müdahalelerde Bulunmak Ve Gerekli Birimlerin Uyarılmasını Sağlayacak, • Gelen Siparişler Doğrultusunda Sevkiyatı Gerçekleşecek Ürünleri Sevkiyata Hazır Hale Getirecek, • Deponun Düzenli Ve Devamlı İşleyişini Sağlayacak, • Ürünü Talimata Göre Paketleyip Sevkiyata Hazır Hale Getirecek, • Ürünlerin Kutularını Taşımak, Yerleştirmek,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Kadın 20- -45 (4.07.2004 – 5.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

• Güleryüzlü, takım çalışmasına yatkın,

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ziya Gökalp Mah. G-1019 Sok. No: 15 İç Kapı No: 1 Başakşehir İstanbul / Türkiye
Depo Şefi Cengiz Derdiyok

905354874783.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.