İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ser Aydınlatma Elektrik Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Büyüyen Ve Gelişen Organizasyonumuzda Depo Görevlisi Pozisyonu İçin Yetenekli Ve Motivasyonu Yüksek Adaylar Aramaktadır. İş Tanımı: – Depo Düzenini Sağlamak Ve Malzemelerin Doğru Bir Şekilde Yerleştirilmesini Sağlamak, – Araç Yükleme – İndirme Yapmak, – Depo Sorumlusuna Yardımcı Olmak, – Malzeme Taleplerini Karşılamak Ve İlgili Birimlere Dağıtımını Yapmak, – Depo Envanterini Düzenli Olarak Kontrol Etmek Ve Raporlamak, – Depo Güvenliğini Sağlamak Ve İlgili Prosedürleri Takip Etmek. – Barkodlu Sistem Uygulamalarına Hakim,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:

Erkek 18- -35 (9.07.2006 – 10.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

– En az lise mezunu, – Depo yönetimi konusunda en az 1 yıl deneyimli, – Depo süreçlerine hakim – Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri güçlü, – Dikkatli, düzenli ve sorumluluk sahibi, – Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, – Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İbrişim Sk. No:16 34570 Silivri İstanbul / Türkiye
Anılcan Gürdal

905496212934.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.