İş ilanı Başvuru Bilgileri

Gıda Sektöründe 30 Yıldır Faaliyet Gösteren Şirketimizin Büyüyen Organizasyonunda Esenyurt Şubemiz İçin; İş Tanımı Sevkiyat Ve Transfer İşlemlerinin Operasyonel Süreçlerinde Görev Alacak, Günlük Ürün Toplama Ve Sevkiyata Hazırlama İşlemlerini Gerçekleştirecek, Gelen Ürünlerin İlgili Raflara Doğru Bir Biçimde Yerleştirilmesini Sağlayacak, Depo İşleyişiyle İlgili Kontrolleri Gerçekleştirecek, Vardiyalı 10:30 – 19:00. Esenyurt Ve Avcılar Civarında İkametgah Eden Depo Görevlisi Arayışımız Bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 18- -35 (12.06.2006 – 10.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 17850 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 19250 TL

Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Takım çalışmasına uyumlu, Disiplinli, sorumluluk bilinci gelişmiş, Dikkatli ve özenli çalışma konusunda yetkinlikleri yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, Esenyurt ve Avcılar civarında ikametgah eden, 18-40 yaş aralığında, Askerliğini tamamlamış erkek adaylar, Depo- Lojistik alanında deneyimli adayların başvurularını bekliyoruz. Gelen ürünlerin ilgili raflara doğru bir biçimde yerleştirilmesini sağlayacak, Depo işleyişiyle ilgili kontrolleri gerçekleştirecek, Esenyurt ve Avcılar civarında ikametgah eden Depo Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Zafer Mah. 140 Sok. No: 1-3B Esenyurt/İstanbul Esenyurt İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Müdür Mustafa Moğulkoç
İnsankaynaklari@Melihgida.Com.Tr
905452612825.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.