İş ilanı Başvuru Bilgileri

Depo Elemanı

+4, 18 ve kuru depolardaki gıda ürünlerinin sipariş bazlı toplanarak sevkiyata hazırlanması,İade ürünlerin kontrol ve sayımları,Genel depo düzeninin sağlanması,Gıda firmasının satış ve dağıtım kanalına ait gıda deposu ile ilgilenecek çalışma arkadaşları aramaktayız.
08
0016
00 / 16
0024
00 vardiya sistemli gece çalışması yokturHaftanın 6 günü çalışılan hafta tatili Cumartesi ya da Pazar olarak değişkenSürekli ve tam zamanlı

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Gıda

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Dinçtem

İstanbul Dinçtem İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.