İş ilanı Başvuru Bilgileri

Depo Elemanı

Bunzl Plc iştiraki olan Bursa Pazarı, geniş ürün yelpazesi ile, Dolphin, RollUp, Burpak, FreshUp ve Dalia markalı ürün kalitesiyle, tecrübeli ve dinamik ekibi ile ve güçlü lojistik kapasitesi ile sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır.
Hem kendi markalı hem de özel markalı ürünlerimiz bugün hem Türkiye pazarında hem de yurt dışı pazarlarda müşterilerine ulaşmaktadır.
Bursa Pazarı, özellikle imal ettiği ürünleri, özel markalı olarak 4 kıtada 20’yi aşkın ülkeye ihraç etmektedir.
Streç Film, Alüminyum Folyo, Yağlı Pişirme Kağıdı ve Yanmaz Fırın Torbası ürünlerinin imalatını gerçekleştirmektedir.
Bursa Pazarı, Türkiye’nin bu ürün sınıfındaki en büyük kapasitelerinden birine sahiptir.
Büyüyen ekibimizde birlikte çalışacağımız ‘DEPO ELEMANI’ arıyoruz.
Tercihen lise mezunuEn az 2 yıl Depo Elemanı olarak çalışmışSorumluluk sahibi ve disiplinli çalışmaya özen gösterenEkip çalışmasına uyumlu ve kendisini geliştirmeye açıkAskerlik hizmetini tamamlamış veya muaf

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

20 – 50 arası

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Esenyurt

İstanbul Bursa Pazarı

İstanbul Bursa Pazarı İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.