İş ilanı Başvuru Bilgileri

Depo Elemanı

Kurulduğu 2005 yılından bu yana sürekli büyüyen, çorap üretimi ve ihracatı yapan ve 300+ çalışanı olan Bolero Çorap, Arnavutköy merkez deposunda görevlendirilmek üzere ‘Depo Elemanları’ aranıyor.
Görev Tanımı ana hatlarıyla aşağıdaki gibidir
Genel Nitelikler
En az lise mezunu Mağaza depo elemanı olarak tecrubesi olması Çorap+iplik depo sektöründe çalışmış Depoya giren ve çıkan malların takibini yapabilecek Depodaki stokların ve genel düzeninden sorumlu olacak Konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi ya da yetiştirilmek üzere Askerlik hizmetini tamamlamış.
İŞ TANIMITüm gün barkod basıp dikkati ve işini takip hakimiyeti olan Mamül ve yarı mamül depo giriş ve çıkış süreçlerinin yapılması Depo sayımlarının amiri ile birlikte yapılması.
Çorap Bilgisi Olan ,iplik bilgisi olan Cumartesi günü çalışma saatleri
08
30 13
00 dır.
Maaş + AGİ + SGK + Yemek+Servis imkanımız vardır.
MERKEZ FABRİKA
ARNAVUTKÖY HARAÇÇI MAH.
DOLMABAHÇE CAD.
NO
12/1 ARNAVUTKÖY/İSTANBUL

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Bayrampaşa

İstanbul Bolero Çorap İplik Ve Tekstil

İstanbul Bolero Çorap İplik Ve Tekstil İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.