İş ilanı Başvuru Bilgileri

Dağıtım Elemanı

Golf Dondurma Muğla depomuzda görevlendirilmek üzere, Muğla merkez ve yakın çevresinde ikamet eden, C yada E sınıfı ehliyet, SRC4 belgeleri olan, Askerlik görevini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen en az lise mezunu, Hızlı tüketim ürünlerinde tecrübeli veya bu sektörde çalışmaya istekli olan, Dağıtım elemanı arayışımız mevcuttur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Muğla Golf Dondurma

Muğla Golf Dondurma İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.