İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çorum Mağazası – Part Time Satış Danışmanı

Yurt içi ve yurt dışında, ortalama 1.
500 m²’de 70’i aşan mağaza sayısıyla Tekstil ve AnneBebek perakende sektörünün en önemli oyuncularından Civil Mağazacılık A.
Ş Çorum Mağazamıza Part Time Satış Danışmanı aramaktayız.
Genel Nitelikler, Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne özen gösteren İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın,İş Tanımı,Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin düzenlenmesi,Depo ürün alım, yerleştirme süreçlerini yürütmek,Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün satışının yapılması,Ürün alarmlama, ürün etiketlerinin takılması ve askılama işleminin yapılması,İhtiyaç oluşması durumunda ekip arkadaşlarına destek olması,Mağaza ürün sunumlarının görsel standartlara göre düzenlenmesi,Müşterilerin güler yüz ile karşılanması.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Part Time (Yarı Zamanlı)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Çorum CİVİL

Çorum CİVİL İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.