İş ilanı Başvuru Bilgileri

18 Aylık Oğlumuza, Sertifikası Olan Bakıcı Arıyoruz.(Önemli) Sgk Sı Yapılacak Beklentilerimiz: Sigara İçmiyor Olmanız Birinci Önceliklerimizden. Bebeğimizle Birlikte Geçirdiği Vakitte Dikkatini Bebeğimize Vermesi, Telefon/Tablet Vb Dijital Ortamlarda Vakit Geçirmemesi Bebeğimizle Eğitici Ve Eğlenceli Aktiviteler Yapması, Dışarda Da Vakit Geçirmesi İlk Yardım Bilen Çocuk Bakımı Konusunda Daha Önce Deneyimi Ve Bilgisi Olan Bebek Bakımı Konusunda Referansi Olan Öncelik Olarak 30-40 Yaşlarında Temizlik Ve Hijyene Dikkat Eden, Bebeklerle İletişimi Sağlıklı Olan, Sabırlı Ve Güler Yüzlü Birini Arıyoruz. Kayaşehir 25. Bolgede İkamet Ediyoruz. Diger Detaylarla Birlikte Fiyat Görüşme Esnasında Tekrar Konuşulacaktır. İlgilenenler Whatsapp Üzerinden İletişime Geçebilirler.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 30- -45 (24.06.1994 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

En Az Ücret : 17005 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 20000 TL

18 aylık oğlumuza, sertifikası olan bakıcı arıyoruz.(ÖNEMLİ) SGK sı yapılacak Beklentilerimiz: Sigara içmiyor olmanız birinci önceliklerimizden. Bebeğimizle birlikte geçirdiği vakitte dikkatini bebeğimize vermesi, telefon/tablet vb dijital ortamlarda vakit geçirmemesi Bebeğimizle eğitici ve eğlenceli aktiviteler yapması, dışarda da vakit geçirmesi İlk yardım bilen Çocuk bakımı konusunda daha önce deneyimi ve bilgisi olan Bebek bakımı konusunda Referansi olan Öncelik olarak 30-40 yaşlarında Temizlik ve hijyene dikkat eden, bebeklerle iletişimi sağlıklı olan, sabırlı ve güler yüzlü birini arıyoruz. Kayaşehir 25. bolgede ikamet ediyoruz. Diger detaylarla birlikte fiyat görüşme esnasında tekrar konuşulacaktır. İlgilenenler whatsapp üzerinden iletişime geçebilirler.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kayabaşı Mah. Fenertepe Cad. No:23D A1-29 Blok Daire:10 Fenertepe Merkez Kayabaşı Mah. Başakşehir Başakşehir İstanbul / Türkiye
Anne Melike Tekin
Meliketag@Gmail.Com
905071319458.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.