İş ilanı Başvuru Bilgileri

Toprak İşleme Makineleri (Agricultural Machinery) Alanında Makine Üretimi Yapan Fabrikamızda Değerlendirilmek Üzere Cnc Operatörleri Aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Meslek Yüksek Okulu, Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik mezunu • CNC tezgahına parçaların doğru bir şekilde bağlayacak, • Tercihen Makine Kalıp, Cnc bölümü mezunu, • CNC Dik isleme merkezi veya Köprülü tezgahlarda çalışmış, • Ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, çalışkan ve özverili.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İtob Organize Sanayi Bölgesi 10021 Sokak No:1 Tekeli Mahallesi Menderes İzmir / Türkiye
Sibel Olçay

905382535131.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.