İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı Makine Ve Yedek Parçaları Üretimi Yapan, Dilovası İmes Osb’De Bulunan Firmamızda Görevlendirilmek Üzere, * Tercihen Meslek Yüksek Okulu, Teknik Eğitim Fakültesi Veya Endüstri Meslek Liselerinin İlgili Bölümlerinden Mezun, * Teknik Resim Okuyabilen, * Ölçü Aletlerini Kullanabilen, * Gebze, Darıca Ve Yakınlarında( Marmaray Kullanabilenler İçin Gebze İstasyon’ Dan Servis Bulunmaktadır) İkamet Eden, * Tecrübeli Veya Yetiştirilmek Üzere Çalışma Arkadaşı Arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Önlisans
Erkek 21- -32 (2.07.2003 – 3.06.1992 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Daha önce torna tezgahında çalışmış, az da olsa tecrübeli.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çerkeşli Osb Mah. İmes-19 Cad. No:13 Dilovası Kocaeli / Türkiye
İk Ve İdari İşler Müdürü Tuğba Cantekin
Tugba.Cantekin@Sedemak.Com.Tr
905425815700.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.