İş ilanı Başvuru Bilgileri

Cnc Torna Tezgahı Operatörü

Transformatör yedek parça imalatı yapmakta olduğumuz firmamızda Cnc Torna Operatörü olarak çalıştırılmak üzere Askerlikle ilişiği olmayan en az 3 yıl Tecrübeli Tezgah Ayar ve Program bilgisi olan elemanlar alınacaktır.
PendikTuzlaEsenyalıAydınlıKonaşlıOrhanlı bölgesinde ikamet eden Gerektiğinde Fazla mesai yapabilecek Sigara kullanımı olmayan adaylar tercih edilmektedir.
ServisSGKYemek

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
3,000 TL

Tuzla

İstanbul Tek Makina Transformatör

İstanbul Tek Makina Transformatör İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.