İş ilanı Başvuru Bilgileri

Fabo Makina İmalat Pazarlama San. Ve Ltd. Şti. Kırma Ve Eleme, Beton Santralleri Ve Ekipmanlarının Yüksek Mühendislik Teknolojileri İle Üretilmesinde Ve Tedarik Edilmesinde Lider Bir Kuruluş Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerlemekte Olan %100 Türk Sermayeli Bir Kuruluştur. Firmamıza; – Teknik Resim Okuma Bilgisine Sahip, – İlgili Ölçüm Aletlerini İyi Derecede Kullanabilen, – Kalite Bilincine Sahip, – Üniversal Torna Tezgahında Teknik Resimlere Yada Numune Parçaya Göre İmalatını Yapabilecek, – İletişim Becerileri Yüksek, Sorumluluk Alabilen, Problem Çözebilen, – İşini Benimseyerek Yapan, Disiplinli, – Esnek Çalışma Saatlerine Ve Takım Çalışmasına Uyumlu, – Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişiği Olmayan Cnc Torna Operatörleri Aramaktayız. Torbalı, Karabağlar, Gaziemir,Kemalpaşa Ve Turgutlu Civarına Servisimiz Vardır. Diğer İlçelerden Gelecek Adaylar İçin Servis Noktalarına Kadar Yol Ücreti İmkanı Sağlanmaktadır. İlanda Yer Alan “Başvur” Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firmayla İletişime Geçiniz

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 22- -50 (30.06.2002 – 6.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
29 Ekim Mah. Namık Kemal Cad. No:120 Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Güzide Kartal

905380355966.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.