İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler Ve İş Tanımı Esenyurt Akçaburgaz Mahallesinde 1964 Yılından İtibaren Talaşlı İmalat Ve Montaj Konularında Değerli Müşterilerine Hizmet Vermekteyiz. Otomotiv, Beyaz Eşya, Savunma Sanayi Ve Tarım Ekipmanları Sektörlerinde, Üreticilerin Direkt Üretim Bantlarına Ürün Sevkiyatlarının Yanı Sıra, Otomotiv Yedek Parça Piyasasına Da Ürün Tedariği Sağlayan İşyerimiz İçin Cnc Tezgah Operatörü Aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
4 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Önlisans
Kadın Erkek 19- -45 (4.07.2005 – 7.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Genel Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun ve/veya Kalfalık, Ustalık veya Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip, CNC işleme merkezi veya CNC torna tezgahlarında (3 axis, 5 axis CNC tezgahlarında) en az 1-3 yıl tecrübesi olan, CNC Tezgah veya Talaşlı İmalat konularında bilgili, Fanuc, Siemens ve Haidenhain kontrol panellerine hakim, Teknik resim okuyabilme konusunda bilgili, Takımlandırma ve talaşlı imalat konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Mikrometre, kumpas, komparatör gibi ölçü aletlerini kullanabilme konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan CNC TEZGAH OPERATÖRÜ çalışma arkadaşları aramaktayız.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Akçaburgaz Mah.3069.Sokak No:14 Esenyurt/ İstanbul Esenyurt İstanbul / Türkiye
Akın Bey

905398269159.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.