İş ilanı Başvuru Bilgileri

Cnc Torna Operatörü

İstanbul Esenyurt’ta bulunan Alman menşeili metal işleme firmamız için aşağıda belirtilen niteliklere sahip CNC Torna Operatörleri arayışımız bulunmaktadır.
> M.
Y.
O.
veya Meslek Lisesi Makine, Metal vb.
bölümlerden mezun veya piyasada yetişmiş,> CNC Torna Tezgahları kullanmada en az 2 yıl deneyimli,> Teknik resim, kesici takım ve CNC programlarında bilgi sahibi,> Öğrenmeye, gelişime ve değişime açık,> Vardiyalı çalışabilecek,> Askerliğini yapmış,> Avrupa yakasinda ikamet eden,> Yukarıdaki tecrübe sahibi elemanlar tercih sebebidir, fakat yetiştirmek üzere de istekli elemanlarla da görüşemeye açığız.
> Ücret dolgundur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Esenyurt

İstanbul Stecher-Metal

İstanbul Stecher-Metal İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.