İş ilanı Başvuru Bilgileri

Cnc Operatörü

Gebze Mekanik İşlemler bölümümüzde
Vardiyalı çalışacak, Tercihen teknik yüksekokul/lisans bölümleri mezunu, Tecrübeli/tecrübesizAlınacak personel sayısı 12 kişidir.
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIÜniversitelerin teknik bölümlerinden mezun mühendislik, teknik öğretmenlik, teknikerlik vb.
Teknik resim okuma, yorumlama yeteneklerine sahip,Boyutsal ölçüm cihazlarını kumpas, mikrometre gibi kullanabilen,Mekanik işlemler alanında kariyer yapmaya istekli,Gelişmeye açık, yeni mezun veya 12 yıl tecrübeli,GebzeMaltepe hattında ikamet eden,Tercihen sigara kullanmayan baybayan personel alınacaktır.
İŞ TANIMIFirmamızın talaşlı imalat / mekanik işlemler bölümünde yer alan alüminyum profil işleme merkezlerinde siparişe göre teknik resim toleranslarına ve veriye göre uygun parça imalatını gerçekleştirmek,Üretim sırasında belli periyotlarla ölçü aletleri kullanarak, ürünlerin kalite ile ilgili kontrollerini yapmak,Bu pozisyonda çalışacak personele belirli bir tecrübe seviyesine ulaştığında makinada program yazması öğretilecek ve başarılı olanlara terfi verilecektir.
Ücret 3000 TL + AgiFazla mesai varVardiyalı çalışılacak

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Metal Sanayii

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
3.000

Gebze

Kocaeli Has Alüminyum

Kocaeli Has Alüminyum İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.