İş ilanı Başvuru Bilgileri

Cnc Freze Operatörü Saat 08.00-18.30 Saatleri Arasında Çalışmaktayız.Vardıya Yoktur. En Az 3 Yıl Tecrübeli, Fanuc Kontrol Cnc Tezgahlarında Manuel El İle Program Yazabilme Yeteneği Olan, Teknik Resim Bilgisi Olan,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 22- -45 (18.05.2002 – 19.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik İnternet üzerinden başvuru yapan adaylar başvur sekmesini tıkladıktan sonra işverenle irtibata geçebilirsiniz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mescıt Mah. Demokrası Cd. No:3 Bırmes San. Sıt. D 2 Blok No:4 Tuzla İstanbul / Türkiye
Alperen Özmen

902164212595.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.