İş ilanı Başvuru Bilgileri

CNC Dik İşleme Merkezi Operatörü

CNC dik işleme merkezinde üretilecek parçaların programlarının yazılması,CNC dik işleme merkezi ile talaşlı üretim operasyonun yapılması,Üretimin kalite standartlarına uygun olarak yapılması ve takibi gibi görevleri üstlenecek CNC Dik İşleme Merkezi Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Ağır Sanayi

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Hermetal Makina Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti.

İstanbul Hermetal Makina Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.