İş ilanı Başvuru Bilgileri

Temel Görev Ve Sorumluluklar: Ön Dizayn Keşif Uzmanı Tarafından Kesilip Bükülmesi İstenilen Parçaları Güvenli Ve Emniyetli Bir Şekilde Kesip Bükmek, Güvenli Kullanma Talimatlarına Uygun Olarak Çalışmak. 2.Kesim-Bükümü Yapılan Parçaların Son Kontrollerini Yaparak Parçalara Zarar Vermeden, Güvenli Ve Emniyetli Bir Şekilde Taşeron Tarafından Alınması İçin Ön İmalat Sahasına Sevk Etmek. 3.Kesilen Plakalardan Kullanılabilecek Parçaları Fire Stok Sahasına, Kullanılamayacak Parçaları İse Hurda Sahasındaki Hurda Kazanına Atmak, 4.Her Vardiya Sonunda İşlemi Yapılan (Kesim/Büküm) Parçalarının Raporlarını Ön Dizayn Keşif Uzmanına Vermek,Vb Sosyal Olanaklar:3 Ayda 1 Yarım Maaş İkramiye – Yılda 1 Yakacak Yardımı- Yılda 1 Okuyan Öğrencisi Var İse Okul Yardımı-Ramazan Paketi. Servis Güzergahı: -Göztepe E-5 – Tersane -Şifa E-5 – Tuzla – Tersane -Aydınlı – Güzelyalı – Esenyalı – Tersane -Gebze E-5 – İçmeler- Tersane -Kaynarca E-5 – İçmeler – Tersane İlana İnternet Üzerinden Başvuran Adaylar Başvur Sekmesine Tıklamalı Daha Sonra Firma İle İletişime Geçmelidir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 22- -50 (18.05.2002 – 19.04.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe TEMEL GÖREV ve SORUMLULUKLAR: Ön Dizayn Keşif Uzmanı tarafından kesilip bükülmesi istenilen parçaları güvenli ve emniyetli bir şekilde kesip bükmek, güvenli kullanma talimatlarına uygun olarak çalışmak. 2.Kesim-Bükümü yapılan parçaların son kontrollerini yaparak parçalara zarar vermeden, güvenli ve emniyetli bir şekilde taşeron tarafından alınması için ön imalat sahasına sevk etmek. 3.Kesilen plakalardan kullanılabilecek parçaları fire stok sahasına, kullanılamayacak parçaları ise hurda sahasındaki hurda kazanına atmak, 4.Her vardiya sonunda işlemi yapılan (kesim/büküm) parçalarının raporlarını Ön Dizayn Keşif Uzmanına vermek,Vb Sosyal Olanaklar:3 ayda 1 yarım maaş ikramiye – Yılda 1 yakacak yardımı- Yılda 1 okuyan öğrencisi var ise okul yardımı-Ramazan Paketi. Servis Güzergahı: -GÖZTEPE E-5 – TERSANE -ŞİFA E-5 – TUZLA – TERSANE -AYDINLI – GÜZELYALI – ESENYALI – TERSANE -GEBZE E-5 – İÇMELER- TERSANE -KAYNARCA E-5 – İÇMELER – TERSANE İlana internet üzerinden başvuran adaylar başvur sekmesine tıklamalı daha sonra firma ile iletişime geçmelidir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Evliyaçelebi Mah.Tersaneler Cad.No:40 Tuzla İstanbul / Türkiye
Duygu Uzunyayla

902163952319.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.