İş ilanı Başvuru Bilgileri

Cnc Abkant Kesim Büküm Elemanı

Ankara Yenimahalle’de bulunan firmamıza
İş akışını planlayabilecek,İşin gerektirdiği stresi kaldırabilecek,EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ CNC VE NC MAKİNALARI KULLANABİLEN Verilen ölçülerin açılımlarını hesaplayıp minimum fire ile kesim yapabilecek, Teknik Resimi Okuyabilen Ahlaklı, işine özen gösteren çalışma arkadaşı aramaktayız.
Çalışma Saatleri HAFTA İÇİ 8
3018
00Cumartesi 08
3015
00

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Ankara Boyraz Metal A.Ş

Ankara Boyraz Metal A.Ş İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.