İş ilanı Başvuru Bilgileri

Cnc Abkant Büküm Operatörü

Balıkesir 1.
OSB’ de bulunan makine sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere
6 Eksen CNC abkant kullanımında programlama ve metal şekillendirme tecrübeli, Makine imalat sektöründe en az iki yıl deneyimli ve malzeme bilgisi olan, Tercihen ustalık belgesi Mesleki yeterlilik belgesi olan, Ölçü aletlerini kumpas, açıölçer, vs.
kullanabilen, Analitik düşünebilen, iyi derecede teknik resim okuyabilen ve yorumlayabilen, Ekip çalışmasına yatkın, fabrika disiplininde çalışabilecek sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

22 – 35 arası

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Balıkesir T Max Makina

Balıkesir T Max Makina İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.