İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kalite Sistem Sorumlusu Personel Arayışımız Mevcuttur. Genel Nitelikler: Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Beyaz Eşya Ve/Veya Otomotiv Sektörü Tecrübesine Sahip, Iso 9001:2008, Iatf 16949, Iso 14001 Ve Iso 45001 Kalite Sistemlerine Hakim, Mevcut Sistemleri Sürekli Geliştirebilen, Apqp, Ppap, Fmea, Spc, Msa, 8D, 5S Ve Altı Sigma Konularında Bilgi Ve Tecrübeye Sahip, Vda 6.3 Hakkında Bilgi Sahibi, Ölçme Tekniği, Kalibrasyon, Deney, Test, Giriş, Proses Ve Son Kontrol Konularında Tecrübeli, İç Ve Dış Müşteri İlişkilerinde Deneyimli, İade Alınan Ürünlerin Kontrollerini Sağlayarak Müşteri Geri Bildirimlerini Raporlayabilen, Ürünlerin Yanı Sıra Üretim Süreçlerinin De Güvenlik Ve Kalite Standartlarına Uygunluğunu Denetleyebilen, İş Sağlığı Ve Güvenliği Gerekliliklerine Uygun Kontrolleri Yapabilen Ve Belgelendirebilen. Görev Tanımı: Kalite Sistemlerinin Yönetimi Ve Sürekliliğinin Sağlanması, Apqp, Ppap, Fmea, Spc, Msa, 8D, 5S Ve Altı Sigma Gibi Kalite Yönetim Araçlarının Uygulanması Ve Süreçlerin Geliştirilmesi, İç Ve Dış Müşterilerle İletişim Kurarak Geri Bildirimleri Almak Ve Gerekli Aksiyonları Almak, Ürün Kalite Kontrollerini Yaparak, Kalite Standartlarına Uygunluğunu Sağlamak, Üretim Süreçlerinin Güvenlik Ve Kalite Standartlarına Uygunluğunu Denetlemek Ve Geliştirmek, İş Sağlığı Ve Güvenliği Gerekliliklerinin Yerine Getirilmesini Sağlamak, Belgelendirmek Ve Dosyalamak, Punteks İzolasyon Beyaz Eşya Ve Otomotiv Yan Sanayi Tic. A.Ş. Gazi Mustafa Kemal Mahallesi Fatih Cad. No :145 Torbalı İrtibat 0531 385 4126 / 0 232 866 2210 E-Mail : Emine.Aksari@Punteks.Com Görüşmeler 08:00/17:00 Saatleri Arasında Yüz Yüze Yapılacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-Doktora
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

emine.aksari@punteks.com

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Gazimustafa Kemal Mah. Fatih Cad. No 145 Torbalı İzmir / Türkiye

Emine.Aksari@Punteks.Com
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.