İş ilanı Başvuru Bilgileri

Zero Aty Enerji A.Ş. Firmamız Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere; -Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden Mezun, -Çevre Görevlisi Belgesine Sahip, -Çevre Mevzuatına Ve Uygulamalarına Hakim, -Atık Kabul Ve Çıkış Süreçlerine Hakim, -Ms Office Programlarına Hakim, -Diksiyonu Düzgün, İletişim Yeteneği Güçlü, -Takım Çalışmasına Uyumlu, -B Sınıfı Sürücü Belgesine Sahip Olup Aktif Araç Kullanabilen, -İzmir’ De İkamet Eden / Edebilecek Olan, Bayan Çevre Mühendisi Aramaktayız. Cv Leri İnfo@Zeroatikyonetimi.Com Adresine Gönderebilirsiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe -İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisine sahip -MS Office programlarına hakim, -Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü,

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Subaşı Mah. 232 Sok. No:14/1 Torbalı İzmir / Türkiye
Çevre Mühendisi Gökhan Arslan
İnfo@Zeroatikyonetimi.Com
905345754461.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.