İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ar Tu Çevre Danışmanlık İçin Deneyimli Çevre Mühendisi Arayışımız Mevcut. Ofisimiz Deri Osb’De Bulunmaktadır Ve Ofisten Çalışılacaktır. Ayrıntılı Bilgi İçin Web Sitemizi İnceleyebilirsiniz: Http://Www.Artucevre.Com/ Genel Nitelikler Ve İş Tanımı Firmamız Bünyesinde, Çevre Yönetimi Hizmetleri Hakkında Yönetmelik Kapsamında Çevre Danışmanlık Hizmeti Verebilecek Tam Zamanlı Çalışabilecek Çevre Mühendisi Aranmaktadır. Aranan Nitelikler: * Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümlerinden Mezun, * Çevre Danışmanlığı Konusunda En Az 1?3 Yıl Mesleki Tecrübeye Sahip, * Çevre Yeterlilik Belgesine Sahip, * Çevre Mevzuatına Hakim, * Seyahat Engeli Olmayan, B Sınıfı Ehliyet Sahibi Ve Aktif Araç Kullanabilen, * Ms Office Programlarını İyi Seviyede Kullanabilen, * Tuzla Ve Yakın Çevresinde İkamet Eden Ve/Veya Ulaşım Sıkıntısı Yaşamayacak, * Takım Çalışmasına Yatkın, Etkin İletişim Kurabilen, * Evrak Ve İş Takibi Yapabilen, * Planlama, Organizasyon Ve Analitik Düşünme Yeteneği Gelişmiş, * Erkek Adaylar İçin, Askerlikle İlişiği Kesilmiş, Askerlik Görevini Tamamlamış.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 23- -45 (25.05.2001 – 26.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 23- -45 (25.05.2001 – 26.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İNTERNETTEN BAŞVUR BUTONUNA TIKLAYARAK bilgi@artucevre.com MAİL ADRESİNDEN CV NİZİ İŞVERENE İLETİNİZ.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İstanbul Deri Osb Mah. Kazlıçeşme Cad.İstanbul Deri Osb Çarşı Kompleksi No:5 İç Kapı No:1021 Tuzla İstanbul / Türkiye Tuzla İstanbul / Türkiye
Firma Yetkilisi Arzu Tuskaya
Bilgi@Artucevre.Com
902163942178.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.