İş ilanı Başvuru Bilgileri

Makine Donanım Alet Ve Malzemelerini Seçmek, Hazırlamak, Ayarlamak, Kesilecek Veya Kaynakla Tutturulacak Metal Parçalarını İşaretlemek, Parçaları Argon Kaynağı İle Birbirine Tutturmak, Argon Gazı Yardımıyla Kaynatılacak Metali Ergitmek, Kaynak Telini Kaynatılacak Kısma Değdirmek Ve Telden Aldığı Ergimiş Metalle Parçaları Birbirine Eklemek, Kaynak Yapılan Parçanın Pürüzlerini Düzeltmek, Kullandığı Makine Alet Ve Araç Gereçlerin Bakımını Yapmak, . Görev Ve İşlemleri Yerine Getirir. Teknik Resim Okuma Bilgisinin Olması.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması *Mesleki yeterlilik belgesine sahip, *En az 2 yıl deneyimli, *Gerektiğinde fazla mesai yapabilecek, *Askerliğini tamamlamış, *Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk alabilen, *Başakşehir İkitelli Organize Sanayi Bölgesine ulaşım sıkıntısı olmayan Not : Belirtilen pozisyon için başvuran adayların 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanununa göre ustalıkbelgesi almış olanlar ile Millî Eğitim Bakanlığına bağlı meslekî ve teknik eğitim okullarından veya üniversitelerin meslekî ve teknik eğitim veren okul ve bölümlerinden mezun olmaları zorunludur. Bu şartları taşımayan adayların ise Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmaları gereklidir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ikıtellı Osb Mh.Eskoop C1-1.Blok Blok Sok.No.37-39-41 Basaksehır Başakşehir İstanbul / Türkiye
Erman Özdemir
Muhasebe@Odesi.Com.Tr
902126718010.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.