İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şirketimizin Mutfak Ve Genel Temizlik İşlerini Yürütecek Bayan Elemanı Alınacaktır. Çalışma Saatleri Ve Tatil Günleri Pazartesi – Cuma Çalışma Günleri

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 18- -45 (25.06.2006 – 27.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -45 (25.06.2006 – 27.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İNTERNETTEN BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN BAŞVURU BUTONUNA BASTIKTAN SONRA FİRMA İLE İLTİŞİME GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çavuşoğlu Mh.Sanatkarlar Cd.N:20 Kartal İstanbul Kartal İstanbul Kartal İstanbul / Türkiye
Gülseren Tüysüz
Satis@Termel.Com.Tr
902163898741.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.