İş ilanı Başvuru Bilgileri

Otel Tekstili Üzerine Çalışan Firmamıza Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır. 10 Kişiye Kadar Yemek Yapılacaktır. Çalışma Saatleri 08:30-18:00 Cumartesi 14:00,E Kadar Çalışma Vardır. Pazar Tatil. Yemek Ve Yol Ücreti Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-
Kadın 18- -50 (26.06.2006 – 28.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Otel tekstili üzerine çalışan firmamıza çalışma arkadaşları aranmaktadır. 10 kişiye kadar yemek yapılacaktır. Çalışma Saatleri 08:30-18:00 Cumartesi 14:00,e kadar çalışma vardır. Pazar tatil. yemek ve yol ücreti vardır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İstiklal Mh Gelibolu Cd B Blok No:36/C Ümraniye İstanbul / Türkiye
İşveren Cemalettin Yılmazer

905384139713.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.